Насіння гороху Царевич Еліта від виробника

Насіння гороху Царевич Еліта від виробника

Насіння гороху Царевич Еліта від виробника від компанії Ячмінь ярий посівний, насіння вівса голозерного - Носівська СДС - фото 1
15 000 ₴
Мін. сума замовлення у продавця 100 ₴
Немає в наявності

Доставка

 Самовивіз в м. село Дослідне
Безкоштовно
Детальніше про доставку

Оплата

 Оплата за реквізитами на розрахунковий рахунок
 Оплата під час самовивезення по м. Чернігів

Опис

Насіння гороха Царевич Еліта від Носівської СДС.

Середньостиглий, вегетаційний період - 84 - 92 діб. Різновидність - екадукум.

За роки випробування отримали середній урожай на обласних державних центрах експертизи сортів рослин - 34,4 - 35,2 ц / га, що на 0,9 - 3,7 ц / га більше стандартів.

Вміст сирого протеїну - 22,6 - 23,6 %.

Сорт стійкий до аскохітозу та антракнозу.

Кореневими гнилями пошкоджується на рівні стандартів.

Рекомендований для поширення в зонах Лісостепу та Полісся. Рослини сорту за висотою низькі, без антоціанового забарвлення, з відсутніми вторинними листочками (вусаті), мають дві-три квітки на вузлі, ранній час цвітіння та середній час достигання. Стебло нефасційоване коротке з середньою кількістю вузлів. Листок помірно зелений, без сіруватого забарвлення, з середньої довжини черешком від пазухи до першого вусика. Прилисток добре розвинений, з наявною формою "кролячих вух" та з відсутнім восковим нальотом, має середні довжину та ширину з малою щільністю плямистості. Квітка з малою довжиною квітконіжки від стебла до першої квітки, має середню ширину чашолистка з загостреною формою верхівки верхнього чашолистика. Парус має білий колір з середньою максимальною його шириною, піднесеною формою основи та помірною інтенсивністю хвилястості.

Біб - жовтого кольору, має середню кількість насінних зачатків, довгий, середньої ширини, з наявною пергаментністю, з увігнутим типом вигину та слабким ступенем його прояву. Насінина сферичної форми, має прості крохмальні зерна, сім’ядолі жовтого кольору без зморшкуватості. Інтенсивність зеленого забарвлення нестиглих насінин слабка. Чорне забарвлення рубчика насінини - відсутнє.

Маса 1000 насінин - середня.

Характеристики

Виробник
Власне виробництво
Країна виробництва
Україна
Тип культури
ярі
Вид культури
горох