Ячмінь ярий посівний, насіння вівса голозерного - Носівська СДС
Поширені запитання

Поширені запитання

насіння озимого жита продажВ Україні зареєстровано понад 20 сортів озимого жита,тож вибрати оптимальний сорт достатньо легко з врахуванням умов вирощування, кліматичних особливостей, стану ґрунтів та інших факторів.

Для товарного посіву рекомендується використовувати насіння озимого жита з чистотою від 98% і лабораторною схожістю від 90% і вище. Найкраще купувати посівний матеріал у виробника – дослідної станції, яка виконує селекцію, вдосконалює і створює сорти, адаптовані до температурно-кліматичних особливостей певного регіону, недостатності чи надлишку вологості, захищені генетично від основних захворювань, здатні давати стабільні врожаї при несприятливих умовах.

На Чернігівщині вже понад сотню років працює Носівська селекційно-дослідна станція, яка реалізує високоякісне насіння різних с/г культур, в тому числі і озимого жита. Завітайте до нашого віртуального магазину, щоб оглянути асортимент  та підібрати сорт, який підійде саме вашому господарству. Для замовлення телефонуйте нам за контактними номерами телефонів.

 

насіння твердої пшениці купитиНасіння твердої озимої пшениці має величезний попит в країнах Євросоюзу, США, Канаді, Мексиці, Північній Африці, Туреччині. Саме з твердих сортів виготовляють популярні та корисні макаронні вироби, які завоювали весь світ.

Вирощування пшениці твердих сортів має певні особливості. Так, культура потребує гарного попередника, в якості якого можна використовувати гречку, бобові, багаторічні трави. Насіння повинне бути не нижче 2 репродукції, оброблене від шкідників та основних хвороб. Під час протруєння не лишнім буде обробіток стимуляторами росту.

Тверді сорти пшениці висівають на 14 днів раніше від м’якої. Це пов’язане з меншою стійкістю до холодів, тому рослина повинна ввійти в зиму добре розкущеною. Певних турбот потребує період збору урожаю – щоб зібрати гарне, непересохле зерно, необхідно вкластися у 2-3 дні.

Однак усі труднощі компенсуються належною закупівельною вартістю зерна твердої пшениці, тож вирощування її досить таки рентабельне в умовах України, і вітчизняні аграрії починають розуміти ці переваги.

 

жито озиме від виробникаНасіння озимого жита прийнято сіяти в той же час, як і пшеницю. При цьому сорти підбирають у відповідності з зонами вирощування та призначенням – для сівозміни, на корм тваринам чи продовольче зерно.

Слід враховувати, що весняне кущення жита проходить швидше, тому основне кущення повинне відбутися восени. В той же час надто ранній посів може бути пошкоджений шкідниками, випріванням, тетраплоїдні сорти схильні до переростання.

Оптимальними термінами для сівби озимого жита в умовах Полісся вважають період з 1 по 25 вересня, для Лісостепу – з 5 по 25 вересня.

Сівба проводиться за допомогою зернових сівалок звичайним рядовим способом на глибину 4-5 см. На легких і сухих ґрунтах насіння заробляють на глибині 5-6 см, а на важких і вологих землях – на 2-3 см.

 

ціна на овес голозернийПропонуємо перші в Україні селекційні сорти голозерного вівса, які мають високу врожайність, стійкі до осипання, перепадів температур та типових хвороб.

Ціна на овес голозерний відрізняється в залежності від сорту. В нашому магазині ви знайдете якісне насіння вівса, адаптоване під ваш регіон, що гарантує його добре сходження, правильний розвиток рослин і високу продуктивність.

Голозерний овес відомий своєю надзвичайною харчовою цінністю, низькою собівартістю при вирощуванні та обробці. Невибаглива культура поступово завойовує все нові площі під посіви і серця аграріїв. А ми, зі своєї сторони, намагаємось ще більше покращити насіннєвий матеріал, виводячи нові сорти з досконалими характеристиками.

ячмінь голозерний цінаЯчмінь голозерний відрізняється від інших сортів відсутністю оболонки на зерні. Така властивість полегшує обмолот, покращує пророщуваність насіння, однак загальна врожайність голозернистого ячменю трохи нижча, ніж у плівчастого – в середньому на 6-8%.

При цьому хімічний склад зерен голозерного ячменю має значні переваги. В ньому більше білків, вуглеводів, мінералів, а поступка у клітковині компенсується присутністю унікального полісахариду - β-глюканів, які дуже важливі для здоров’я людини.

В нашому магазині представлені селектовані сорти голозерного ячменю, які вперше в Україні були виведені спеціалістами Носівської селекційно-дослідної станції. Високоякісне насіння підходить для вирощування у Лісостеповій та Поліській зонах і майже не поступається врожайністю плівчастим сортам ячменю.

ячмінь ярий посівнийПропонуємо купити ячмінь ярий посівний від Носівської селекційно-дослідної станції. В нашому асортименті представлені сорти нового покоління, адаптовані до агроекологічних умов вирощування з цінними сортовими, посівними та господарськими якостями. Підтвердженням цьому є сертифікати ДП «Державний центр сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції» та внесення до Реєстру сортів рослин України.

В каталозі магазину можна обрати насіння ярого ячменю наступних сортів:

  • Гося
  • Дар Носівщини
  • Імідж
  • Натаір
  • Козацький
  • Маріан
  • Новатор Носівський

Наші ціни – одні з найнижчих в Україні, а якість насіння – надзвичайно висока. Купуйте у нас і збирайте рекордні врожаї!