Ячмінь ярий посівний, насіння вівса голозерного - Носівська СДС
Про нас

Про нас

продаж сортового насіння в УкраїніНосівська селекційно-дослідна станція – це знана в Україні наукова установа з понад столітньою історією. Від часу заснування у 1911 році організація пройшла подекуди важкий, але цікавий і продуктивний шлях. Переживши революцію і дві війни у ХХ сторіччі, станція зуміла зберегти і примножити свої здобутки, направлені на підвищення ефективності сільськогосподарської праці.

Сьогодні установа налічує понад 70 сортів зернових, овочевих та технічних культур, виведених у різні роки. Насіння Носівської станції користується повагою у аграріїв з різних регіонів України завдяки своїм неперевершеним характеристикам.

Сорти зернових культур нового покоління, адаптовані до агроекологічних умов вирощування з цінними господарськими властивостями. На особливу увагу заслуговують культури, що мають найбільше розповсюдження в нашій країні.

ячмінь ярий посівнийЯчмінь ярий посівний

Насіння ячменю посівного вивело Україну в число лідерів у світі за обсягами вирощування. Багато господарств відвели тисячі гектарів під цю культуру завдяки сприятливим кліматичним умовам, придатним ґрунтам і відпрацьованій століттями технології, в яку вносяться сучасні зміни.

Носівською станцією продовжується виведення нових сортів з покращеними властивостями. При цьому враховується найуспішніший досвід українських та іноземних селекціонерів, проводяться власні дослідження у ґрунтознавстві, агрохімії, агротехніці, внесенні добрив.

Наше насіння ячменю ярого посівного випробувано у семи областях і ареал його застосування збільшується з кожним роком.

насіння вівса голозерногоНасіння вівса голозерного

Овес голозерний заслужив визнання серед сільгоспвиробників в першу чергу через свою невибагливість і легкість обробки. Маючи трохи нижчу продуктивність, ніж плівчасті сорти, він значно випереджає їх за цінністю зерна, яке знайшло широке застосування у харчовій та тваринницькій промисловостях.

Насіння вівса голозерного, яке пропонує наша установа, ввібрало в себе кращі сортові ознаки батьківських сортів, що забезпечує їх добру врожайність і високі смакові якості.

насіння оптомПродаж насіння в Україні

Асортимент станції складається з широкого вибору якісного насіння зернових культур, підтвердженого сертифікатами сортових та посівних якостей насіння, виданих ДП «Державний центр сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції»:

  • Добазове (РР-1, РР-2)
  • Базове (Супереліта, Еліта)
  • Сертифіковане (СН-1)

Окрім цього, організація реалізує добірне насіння тритікале, вики, люпину, ріпаку, люцерни, конюшини, гороху, гречки, редьки, столового буряку, цибулі, огірків. Садоводам варто звернути увагу на саджанці яблуні, фундука, малини, смородини.

Увесь насіннєвий та посадковий матеріал ретельно відбирається спеціалістами і відповідає українським показникам якості.

Відомості про компанію

Контактна інформація
Контактна особа
Ірина Миколаївна
Сайт компанії
Загальна інформація
Назва
Ячмінь ярий посівний, насіння вівса голозерного - Носівська СДС
Тип компанії
торгова компанія
Товари та послуги, що надаються
селекція озимого жита, вівса, ярого ячменю, садженці
Адреса
17131, Україна, Чернігівська обл., село Дослідне, вулиця Миру, будинок 1, на мапі
Телефони